Bitdefender

Riešenie proti malwaru s ochranou proti krádeži, proti phishingu, brána firewall, autopilot, záchranný režim, detekcia narušenia, ochrana proti ransomwaru, rodičovská kontrola, karanténa prehliadača, správca hesiel a ďalšie

Vzhľadom na neustály pokrok v hackerskom repertoári hrozieb je nevyhnutné, aby si užívatelia udržali vysokú úroveň ochrany prostredníctvom špecializovaného softvéru, ktorý častejšie než kedykoľvek predtým musí zahŕňať širokú škálu antivírusových a súvisiacich funkcií. Bitdefender Total Security predstavuje komplexnú zbierku nástrojov zabezpečenia, ktoré sa zaoberajú najmodernejšími hrozbami a ich neustále sa meniacimi charakteristikami.

Segmentácia funkcií

Prístupná segmentácia funkcií založená na kartách, ktorá zaisťuje intuitívne ovládanie
Aj keď komplexné hrozby vyžadujú komplexné riešenia, koncový používateľ sa nemusí obťažovať komplikovanými prístupmi. Tento aspekt bol v tomto najnovšom vydaní programu dobre vyriešený prostredníctvom premysleného rozloženia, ktoré ponúka rýchly prístup ku všetkým dostupným funkciám ich zaradením do štyroch hlavných kategórií.

Bez ohľadu na zvolené operácie je skenovanie jednoduché a vždy obsahuje náhľad priebehu. Navyše, každú funkciu a jej následné úlohy je možné jednotlivo povoliť alebo zakázať, čím majú užívatelia možnosť ďalej spresniť svoj plán zabezpečenia.

Vylepšená ochrana

Vylepšená ochrana spojená s ďalšími funkciami na predchádzanie krádeži alebo zlepšenie výkonu počítača
Keď sa ubytujete hlbšie ako počiatočné, rýchle skenovanie, ktoré v dnešnej dobe poskytuje väčšina AV, zistíte, že Bitdefender Total Security obsahuje aj špecializované nástroje na hodnotenie zraniteľnosti počítača, správu spamu, ochranu adresárov alebo dokonca definovanie online stratégií obrany pred hrozbami.

Tí, ktorí často narábajú s finančnými a platobnými údajmi, si môžu byť istí, že funkcie proti krádeži im umožnia „chrániť ich investície“. A akoby všetky štandardné funkcie zabezpečenia nestačili, čistý a elegantný počítač zaistí vyhradený nástroj na optimalizáciu počítača.

Interoperabilita

Výhody, ako napríklad interoperabilita zariadení a operačného systému
Jednou z hlavných výhod poskytovaných nástrojom Bitdefender Total Security je skutočnosť, že v porovnaní so svojimi súrodencami, konkrétne s nástrojmi Bitdefender Antivirus Plus a Bitdefender Internet Security, je možné ho kúpiť s licenciou pre systém Windows a je možné ho nainštalovať aj na zariadenia s operačným systémom Mac, iOS alebo Android.

V spojení so vstavaným firewallom, ktorý vo verzii Antivirus Plus chýba, tento program v zásade dokáže zaškrtnúť všetky políčka, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu pred hrozbami modernej doby.

Osvedčený balík zabezpečenia, ktorý stále ponúka konzistentný výkon a zodpovedá novo navrhnutým hrozbám
Aktualizovaná verzia Bitdefender Total Security neobsahuje veľké zmeny; namiesto toho prináša vylepšenia, vylepšenia a balíčky ďalších funkcií, ktoré všetky dopĺňajú, aby vytvorili „úplné“ a moderné riešenie zabezpečenia.